У вас немає флеш-плеєра
Головна  сторінка сайту Додати  в закладки, підшити в обране Контакти, та інша інформація про нас Надіслати  повідомлення негайно Карта  сайту, всі сторінки
   
Без  помилок. Цілком правильний CSS!
Без  помилок. Повністю відповідає стандартам XHTML 1.0 SGML, HTML5, XML
Реєстрація  доменів, якісна розробка сайтів, розкрутка сайтів. Сучасний Хостинг.
Результативна боротьба зі СПАМом.
Глоссарий. Некоторые специальные термины. Ремонт часов. Глосарій.  Деякі спеціальні терміни.  Ремонт годинників. Glossary. Some special terms. Watch and clock repairs.

Ремонт годинників

Київ вул. Шота Руставелі 34Шановні відвідувачі, будь ласка, зверніть увагу!
Змінено режим роботи майстра та адресу.

Глосарій. Деякі спеціальні терміни.

Баланс – Сучасний різновид маятника наприклад в наручних годинниках. Складна збірна деталь, що відповідає за точність і стабільність ходу годинникового механізму. На нашому сайті є стаття з докладним описом цього пристрою.

Репетир –зазвичай це механізм, що відбиває години та хвилини під час виклику бою. На нашому сайті є сстаття з докладним описом цього пристрою.

Турбійон – вузол годинникового механізму компенсуючий погрішність точності ходу механічних годинників, викликану земним тяжінням. На нашому сайті є стаття з докладним описом цього пристрою..

Ремонтуар чи ремонтуара, м. (фр. remontoir). В кишенькових годинниках - механізм для заводу без допомоги ключа. У сучасних годинниках механізм з групи коліс для заводу ходової пружини і переведення стрілок.

Ангренаж - група коліс механізму що передає рух від ходової пружини анкерному колесу. Зазвичай складається з центрального секундного і анкерного колеса.

Калібр - відповідає звичайному використанню. Діаметр годинникового механізму. Останнім часом іноді під калібрами розуміють самі механізми, що помилково. Калібр це не механізм, а тільки одна з його характеристик.

Хронограф - годинник або механізм з додатковим пристроєм, що дозволяє заміряти проміжки часу. Простіше кажучи годинник з секундоміром. Як правило Хронографи механічні або кварцеві. Також трапляються суто електронні хронографи.

Хронометр - особливо високо точний механізм з похибкою не більше 4 (у інших джерелах 6) секунд на добу. Кожен з таких механізмів підлягає обов'язковій перевірці та сертифікації.

Прецизійний - механизм с улучшенным качеством, повышенным классом точности.

Спрингрод - більш відома назва вушко, простий пристрій з трубки з пружиною в середині і рухливими кінцями для кріплення ременя або браслета в корпус годинника.

Коаксиал - різновид спускового механізму годинника. На нашому сайті є стаття з докладним описом цього пристрою.
Популярні сторінки.

Нові сторінки.

Від наших партнерів.Ремонт часов Киев ул. Шота Руставели 34

Besucherzahler russian women
счетчик посещений
Search4all.org - каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Gainings.biz - каталог сайтов интернета! Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
Ремонт годинників Київ Україна http://watchmaster.net.ua @ 1967 - 2024