У вас немає флеш-плеєра
Головна  сторінка сайту Додати  в закладки, підшити в обране Контакти, та інша інформація про нас Надіслати  повідомлення негайно Карта  сайту, всі сторінки
   
Без  помилок. Цілком правильний CSS!
Без  помилок. Повністю відповідає стандартам XHTML 1.0 SGML, HTML5, XML
Реєстрація  доменів, якісна розробка сайтів, розкрутка сайтів. Сучасний Хостинг.
Результативна боротьба зі СПАМом.
Ремонт часов своими руками. Ремонт годинників своїми руками. Repair of watches with his hands.

Ремонт годинників

Київ вул. Шота Руставелі 34Шановні відвідувачі, будь ласка, зверніть увагу!
Змінено режим роботи майстра та адресу.

Ремонт годинників своїми руками.

Сьогодні в мережі можна зустріти багато статей, навіть навчальних відео курсів про те, як зробити своїми руками практично все що завгодно. Ремонт годинників не став винятком. Якщо набрати в пошуковому сервері фразу «ремонт годинників своїми руками» ви без зусиль знайдете не тільки статті, але цілі сайти присвячені цій темі.

Як правило подібні сайти просто дослівно переказують книги видані в середині минулого сторіччя, нових книг по ремонту годинників на жаль майже немає. Там тільки на перший погляд все розказано, а часто і показано здавалося б досить наочно просто і зрозуміло. Я розповім про те, про що не говорять ці матеріали. Почнемо з розкриття корпуса. Сучасний корпус наручного годинника спеціально влаштований таким чином, що для його розкриття необхідний спеціальний інструмент.

Навіть при наявності цього інструменту майстер повинен мати досить значний досвідом, для того, щоб розкрити корпус, при цьому його не пошкодивши. Майстрам початківцям цю операцію зазвичай не довіряють.

Для того щоб закрити корпус так само необхідні спеціальні ключі або прес з оправами особливого профілю. Спроби закрити годинник руками в кращому випадку будуть безрезультатні, часто при таких спробах клієнти ушкоджують сам корпус кришку або скло годинника.

Навіть для того, щоб просто розібрати і зібрати найпростіший робочий годинниковий механізм необхідний досвід і знання принципів його роботи. За часів Радянського Союзу в продажу можна було зустріти конструктор, що дозволяє зібрати найпростіший електронно-механічний годинник, (не більше 10 деталей) з досить докладним описом процесу складання та інструментом в комплекті. Багатьом не вдавалося виконати цю роботу за день, тоді як майстру для цього достатньо близько трьох - п'яти хвилин.

Alpha Окрім знань пристрою дуже важливе уміння користуватися інструментом. Є певні правила, наприклад, жало викрутки повинно відповідати калібру гвинта, інакше гвинт буде зіпсований. При ремонті важливо не тільки повернути механізму працездатність, а й зберегти бездоганний зовнішній вигляд.

Деталі годинникового механізму руками брати не можна, часто це і не можливо з причини малого розміру. Взяти деталь можна пінцетом, але для цього його потрібно відчувати. Відчувати пінцет Вас не навчить жоден сайт або відео курс. Якщо надане при захопленні зусилля буде недостатнім, деталь випаде. Якщо занадто сильним - деталь вистрілить і швидше за все буде загублена. На придбання таких навичок майстру потрібно не менше 2 - 3 років.

Умови, при яких проводиться робота з годинниковими механізмами, заслуговують особливої уваги. Верстат годинникаря відрізняється від звичайного стола, за яким з механізмами годинників працювати дуже не зручно. Майстер постійно стежить за чистотою, на верстаті, інструменті, деталях, руках, одязі в приміщенні не повинно бути бруду, пилу. Вологість повинна відповідати нормі.

Все це стосується тільки до процесу роботи з справними часовими механізмами. Для ремонту потрібно ще більше досвіду, практики, знань. Необхідно абсолютно точно знати як має бути, щоб визначити що саме несправне. Дуже часто навіть досить досвідченому майстру вкрай складно виявити дефект, не кажучи про його усунення.

Часто деталі потребують ремонту або заміни. Ремонт або виготовлення деталей годинникового механізму - це вища ступінь майстерності годинникаря. Але для типових несправностей кожен майстер зазвичай має запас необхідних деталей або навіть вузлів годинникових механізмів. Під час ремонту годинників своїми руками, навіть якщо у Вас вийде визначити причину несправності годинникового механізму, усунути цю несправність не вийде, замінити несправну деталь буде нічим. Це ще один привід відмовитися від самостійної спроби ремонту.

Так само необхідно відзначити, що не дивлячись на те, що навіть металеві годинникові деталі через малий розмір досить ніжні і вимагають обережного поводження. В сучасних кварцевих механізмах досить часто використовують колеса з полімерів і пластиків, так як ці механізми в силу конструктивних особливостей не зазнають великих механічних навантажень.

Практика показує, що спроби самостійного ремонту годинників своїми руками або ремонту не достатньо кваліфікованим майстром практично завжди є причиною додаткових ушкоджень годинникових механізмів. В таких випадках, якщо ремонт взагалі можливий, вартість його значно зростає.

Сучасні годинник крім того, що є точними приладами, ще й досить складні пристрої. Вони майже завжди обладнані додатковими пристроями такими як календарі, автоматичний підзавод, хронограф. Ремонт годинників краще довірити гарному майстру, тільки так Ви зробите якісний ремонт, з гарантією.

Гарний годинникар, як і будь-який інший фахівець, вчиться щодня практично все життя. Прочитавши статтю в мережі або переглянувши навчальний відео курс годинникарем стати просто неможливо.

Популярні сторінки.

Нові сторінки.

Від наших партнерів.Ремонт часов Киев ул. Шота Руставели 34

Besucherzahler russian women
счетчик посещений
Search4all.org - каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Gainings.biz - каталог сайтов интернета! Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
Ремонт годинників Київ Україна http://watchmaster.net.ua @ 1967 - 2024