У вас немає флеш-плеєра
Головна  сторінка сайту Додати  в закладки, підшити в обране Контакти, та інша інформація про нас Надіслати  повідомлення негайно Карта  сайту, всі сторінки
   
Без  помилок. Цілком правильний CSS!
Без  помилок. Повністю відповідає стандартам XHTML 1.0 SGML, HTML5, XML
Реєстрація  доменів, якісна розробка сайтів, розкрутка сайтів. Сучасний Хостинг.
Результативна боротьба зі СПАМом.

Ремонт годинників

Київ вул. Шота Руставелі 34Шановні відвідувачі, будь ласка, зверніть увагу!
Змінено режим роботи майстра та адресу.

Western Digital - жорсткі диски без гарантії.

Жорсткі дики Western Digital завжди вважалися продукцією як мінімум дуже якісною. Багато виробників сучасних комп'ютерів вибирали саме їх для складання своїх ПК, я так само не був винятком до останнього часу.

Ситуація кардинально змінилася, і змінилася на жаль в гіршу сторону. В останні роки у багатьох виробників взято за правило виправдовувати погіршення якості своїх виробів кризами різного роду, аж до світовї. Western Digital не став винятком.

Зрозуміло, що абсолютної гарантії в сто відсотків від будь-якого виробу вимагати не розумно. Уявіть собі і на найдорожчі швейцарський годинник дається гарантія і це не випадково, але зазвичай будь-який виробник цю гарантію забезпечує. Як на практиці виявилося будь-який крім Western Digital.

Спочатку стали кидатися в очі дрібні нестиковки. Наприклад, для мене повна загадка чому в описі конкретного жорсткого диска Western Digital на сайті виробника гарантійний термін три роки, а під час продажу в гарантійному талоні чітко вказано термін два роки. З даного питання я направив три запити до служби технічної підтримки Western Digital - всі три залишилися без відповіді.

Жорсткий диск WD3200AAKS серійний номер WCAV25427068 виробництва Western Digital відмовив за три місяці до закінчення гарантійного терміну. Постійні збої, помилки при зверненні до даних, масова поява кластерів які не читаються. За ідеєю виробник цей диск повинен був замінити, але тут почалося найцікавіше.

У Києві чотири офіційних представника, але це не вирішило проблему. E.R.C. Bulk and Branded Marko Vovchok, 18a як сервісний центр взагалі не розглядається - саме в цій організації мені видали понівечений Acer куплений рівно за місяць до здачі в ремонт, без половини гвинтів із запевненнями що «так і було», після ремонту не пропрацював і години. Інформація про те, що у Western Digital такі офіційні представники вже говорить багато про що.

Не біда начебто, адже є ще три, але і вони не краще хоча з іншої причини. Звертатися до офіційних представників Western Digital в Києві засобами електронної пошти абсолютно марно, на мої неодноразові запити, в кращому випадку приходила ось така відповідь:

Кому: MA UA Bogdan Kulik
Тема:Ремонт або заміна WD по гарантії
Відправлено: 15 липня 2012 р. 20:43:31 (UTC+02:00) Вільнюс, Київ, Рига, Софія, Таллінн, Гельсінкі
було видалено без читання 19 липня 2012 р. 13:07:38 (UTC+02:00) Вільнюс, Київ, Рига, Софія, Таллінн, Гельсінкі.

Bogdan Kulik як бачимо працює досить оперативно, - всього чотири дні і лист видалено без прочитання, чого не можна сказати про інших офіційних представників Western Digital в Києві, ось будь ласка ще варіант:

Кому: MM UA Anna Koval
Тема:Ремонт або заміна WD по гарантії
Відправлено: 15 липня 2012 р. 20:43:31 (UTC+02:00) Вільнюс, Київ, Рига, Софія, Таллінн, Гельсінкі
було видалено без читання 26 вересня 2012 г. 9:22:59 (UTC+02:00)Вільнюс, Київ, Рига, Софія, Таллінн, Гельсінкі.

Anna Koval як бачимо цілих два місяці мучилася неясними сумнівами, читати ... чи не читати ... І в результаті прийняла єдино правильне рішення - лист видалено без читання в 26 вересня 2012 р 9:22:59.

Ось Вам будь ласка відповідь ще одного офіційного представника Western Digital в Києві:

Нічим допомогти не можемо. Дистрибуція не має на увазі сервіс для фіз. осіб. Офіційного сервісу в Україні не існує. Зверніться також до магазину.

З повагою, Краковецький С.Б.
компанія "ELKO-KIEV".
Сервіс - менеджер.
service@elko.kiev.ua
+38 044 461-9670 додатковий: 123

Для тих, хто не в курсі поясню, продавець не займається ремонтом. Відомий Сталінський підхід до вирішення питання - немає заявки - немає проблеми. По телефону всі три офіційних представника в один голос заявляють те ж саме - «Ми працюємо тільки з корпоративними клієнтами, на приватних осіб гарантія не поширюється».

Жоден офіційний представник компанії Western Digital на WD3200AAKS серійний номер WCAV25427068 навіть просто дивитися не став, не кажучи вже про ремонт або заміну. За три місяці питання вирішити не вдалося, співробітник Western Digital Willem Eliveld повідомив, що ніяким іншим способом Western Digital свій брак не приймає - тільки через офіційних представників. Наша пісня гарна й нова…

В останні три роки спостерігаються масові проблеми приводів Western Digital, вони не відпрацьовують гарантійний строк не кажучи вже про термін служби приблизно в 30% випадків. Якщо врахувати той факт, що приводи Western Digital це продукція мало того що вкрай низької якості, ще й фактично без гарантії, зрозуміло, що сьогодні купувати жорсткі диски Western Digital вкрай не розумно.

Якщо диск Western Digital сьогодні не в змозі відпрацювати три роки на бухгалтерському комп'ютері який в основному використовується як друкарська машинка з мінімальним навантаженням на жорсткий диск, що говорити про комп'ютер де передбачається більш інтенсивне його використання?

Популярні сторінки.

Нові сторінки.

Від наших партнерів.Ремонт часов Киев ул. Шота Руставели 34

Besucherzahler russian women
счетчик посещений
Search4all.org - каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Gainings.biz - каталог сайтов интернета! Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
Ремонт годинників Київ Україна http://watchmaster.net.ua @ 1967 - 2024