У вас немає флеш-плеєра
Головна сторінка сайту Додати в закладки, підшити в обране Контакти, та інша інформація про нас Надіслати повідомлення негайно Карта сайту, всі сторінки
   
Без помилок. Цілком правильний CSS!
Без помилок. Повністю відповідає стандартам XHTML 1.0 SGML, HTML5, XML
Реєстрація доменів, якісна розробка сайтів, розкрутка сайтів. Сучасний Хостинг.
Результативна боротьба зі СПАМом.
Обмен статьями. Обмін статтями.

Обмін статтями.

Практично будь-який власник сайту, будь то корпоративний портал або персональний блог зацікавлений в просуванні, або простіше кажучи, популяризації свого ресурсу в мережі. Існує безліч способів для досягнення цієї мети як законних так і не зовсім.

Я готовий запропонувати співпрацю всім зацікавленим власникам сайтів за умови, що ця співпраця буде виключно законною, взаємовигідною і довгостроковою. Різного роду чорні методи розкрутки абсолютно не прийнятні.

В якості предмету співробітництва запропоную обмін статтями, як найбільш перспективний і що володіє високим ступенем живучості. Але це не означає що обмін постами, що містять партнерські лінки, або кнопками не розглядається, можливий і такий спосіб обміну, просто кожна пропозиція буде розглянута індивідуально.

При цьому будуть дотримуватися наступні принципи

 1. Обмін я уявляю собі як в першу чергу рівноцінний, в обмін на розміщену кнопку, публікую Вашу кнопку, стаття відповідно міняється на статтю.
 2. Статті (посилання, кнопки, пости) мають постійний адресу, в ідеалі без обмеження терміну розміщення. Якщо Ви збираєтеся розмістити мою статтю на своєму сайті на певний строк будь ласка вказуйте чітко дату закінчення публікації.
 3. Перевага ресурсам подібним за тематикою і що мають вагу в пошукових системах. Статтями з унікальним змістом.
 4. Сайт партнер не повинен бути присутнім в чорному списку і не повинен потрапляти в категорію обмежень.
 5. Дана пропозиція не дійсна для організацій та окремих осіб що займаються просуванням або розкручуванням сайтів в мережі та пошукових системах за гроші.

Чорний список - список сайтів помічених в махінаціях з посиланнями партнерів, умисному видаленні посилань без попередження або помічені в будь-якому іншому виді шахрайства. Злісні спамери. Присутність домену, в деяких випадках список всіх доменів власника що особливо відзначився в чорному списку довічне.

В категорії обмежень сайти такого змісту:

 1. Еротика, порнографія і т.п.
 2. Гральний бізнес - онлайн азартні ігри рулетки, покер та інше.
 3. Сайти що закликають до протиправних протизаконних дій.
 4. Ворожіння, екстрасенси, народні цілителі.
 5. Пірамідобудування, МММ та інші.
 6. Злісні СПАМери.

З приводу пункту шість окреме пояснення - СПАМ не прийнятний категорично. Переконливе прохання НІЯКІ поштові розсилки не пропонувати.

Останнім часом стрімко зростає чорний список, мені важко зрозуміти, на що розраховує горе вебмайстер що видаляє пачками посилання партнерів без попередження, через тиждень після обміну. За подібні оптимізаторські вишукування неминуче чорний список.

Абсолютно всі партнерські матеріали будуть періодично перевірятися на наявність зворотних посилань. Якщо Ви не готові до чесного довгострокового співробітництва, давайте не будемо втрачати час даремно.

Всіх інших ласкаво просимо з будь-якими конструктивними пропозиціями за адресою info [@] watchmaster.net.ua або через форму зворотного зв'язку даного сайту.


Популярні сторінки.

Нові сторінки.

Від наших партнерів.Ремонт часов Киев ул. Шота Руставели 34

Besucherzahler russian women
счетчик посещений
Search4all.org - каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Gainings.biz - каталог сайтов интернета! Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
Ремонт годинників Київ Україна http://watchmaster.net.ua @ 1967 - 2024