У вас немає флеш-плеєра
Головна  сторінка сайту Додати  в закладки, підшити в обране Контакти, та інша інформація про нас Надіслати  повідомлення негайно Карта  сайту, всі сторінки
   
Без  помилок. Цілком правильний CSS!
Без  помилок. Повністю відповідає стандартам XHTML 1.0 SGML, HTML5, XML
Реєстрація  доменів, якісна розробка сайтів, розкрутка сайтів. Сучасний Хостинг.
Результативна боротьба зі СПАМом.
Турбийон. Восьмое чудо света в кармане. Турбійон. Восьме чудо світу в кишені. Tourbillon. Eighth wonder of the world in your pocket.

Ремонт годинників

Київ вул. Шота Руставелі 34Шановні відвідувачі, будь ласка, зверніть увагу!
Змінено режим роботи майстра та адресу.

Турбійон. Восьме чудо світу в кишені.

Мрія перемогти земне тяжіння не дає людям спокою з давніх часів. Існує легенда про відомого механіка Дедаля, який, щоб втекти з сином з ув'язнення на острові Крит, виготовив величезні крила. «Я повинен зробити своє дітище вільним», - вирішив майстер. І він дотримав свого слова: вирвавшись з міцних обіймів Землі, дві людини піднялися в небо ... Все в світі повторюється. І одного разу гравітацію переміг великий годинникар

Абрахам-Луї Бреге (Abraham-Louis Breguet), власник майстерень з виготовлення годинниківЦе відбулося двісті років тому. Абрахам-Луї Бреге (Abraham-Louis Breguet), власник майстерень з виготовлення годинників, засланий Французькою революцією в рідній Невшатель, незабаром після повернення на береги Сени звернувся з листом до французького міністра внутрішніх справ. «Громадянин міністр, - писав майстер, - маю честь довести до вашої уваги новий винахід, застосовний до приладів вимірювання часу, який я назвав Regulateur a Tourbillion, і цим прошу привілей на десятирічний термін». Дата, поставлена ​​в кінці листа, 14 квітня 1801 року, стала офіційним «днем народження» турбійона (вихор, круговорот - фр.) - Однієї з найскладніших часових конструкцій всіх часів і народів.

Бреге, не раз дивували публіку механічними шедеврами, у пошуках шляхів збільшення точності годинника звернув увагу на те, що зміщення центру ваги балансу призводить до прискорення або уповільнення його коливань. А значить, якщо годинник приймають вертикальне положення (а вісь балансу - горизонтальне), то вони починають або поспішати, або відставати.

Причину цю усунути неможливо: закони природи! Інший опустив би руки, але не Бреге. «Не усунути, так нейтралізувати», - подумав він. І, вирішивши «хто нам заважає, той нам допоможе», сконструював механізм, в якому всі компоненти регулятора-баланс, спіраль і спуск - були встановлені на витончену сталеву платформу. Платформа здійснювала повний оборот навколо своєї осі за одну хвилину. Це означало, що при незмінному положенні годинника всі похибки, що виникли протягом перших тридцяти секунд, компенсувалися в наступні півхвилини. Так Бреге змусив змію гравітації вкусити власний хвіст.

За годинником? У чергу!

Виробництво витонченого механізму турбійона завжди довіряли тільки найбільш обдарованим годинниковим майстрам, оскільки виготовлення вручну «клітки» з тонкої сталі або титану і, головне, подальше регулювання всього пристрою вимагають високої кваліфікації. Це поставило турбійон в один ряд з рідкісними коштовностями. Винахід хитромудрого Бреге - нерідко в поєднанні з хронографами, хвилинними репетиром або вічними календарями - вже два століття привертає справжніх цінителів.

В останні роки «вихори» стали разюче популярні, і виробники почали активно поповнювати свої колекції моделями з турбійоном. У більшості випадків вони купують готові механізми на таких великих часових фабриках, як, наприклад, Nouvelle Lemania. Моделі з різними варіантами турбійоноу сьогодні випускають більше двадцяти фірм зі світовою популярністю. Це Breguet, Patek Philippe, Blancpain, Cartier, Silberstein, Antonio Prezuiso, Cronoswiss, Ikepod, Franck Muller, Jaeger-LeCoultre, Ulysse Nardin, Audemars Piguet, IWC, Girard-Perregaux, Parmigiani, Zenith, Omega, Leschot, Daniel Roth, Vacheron Constantin та інші. Азіатські виробники, зокрема Seiko, також ведуть розробки в цьому напрямку.

Сучасні технології, застосування верстатів з програмним управлінням і електроерозійного ріжучого інструменту дозволили домогтися такого поєднання ціни та якості, що були недосяжні при традиційному виготовленні. Проте як і раніше дефіцит турбійоноу - поширене явище. Більшість компаній випускає не більше десяти штук турбійонів на рік. При цьому стати власником заповітного скарбу з віконцем на циферблаті, в якому б'ється загадкове механічні серце, непросто: відомі годинникові фірми прискіпливо підходять до відбору клієнтури. А той, кому все ж пощастило зайняти місце в настільки престижній черзі, чекає деколи не один місяць.

Однак не варто забувати, що турбійон був винайдений Бреге як доповнення до кишенькового годинника. Вони, на відміну від наручних, майже весь час знаходяться у вертикальному положенні, як би «стоять») в спеціальній кишені жилета. Тому в наручних годинниках з турбійоном точність все ж залежить від того, що їх положення постійно змінюється. Але хто ж, милуючись діамантом, згадує про те, що це - найближчий родич кам'яного вугілля?


Різні конструкції турбійонів.

Приклад 1.

Варіант виконання турбійона - класичне конструктивне вирішення завдання.Класичне рішення задачі. Зубчасте колесо секундне 4 укріплено нерухомо па платині годин. З ним знаходиться в постійному зачепленні триб 3 ходового колеса 2, який при обертанні останнього змушений оббігати секундне колесо. Обігання відбувається за 1 хвилину. триб 5 робить також один оборот в хвилину. Міст балансу 1 має іншу форму, ніж у звичайних конструкціях годинників. У цьому мосту, крім балансу 6, укріплені також вузли анкерної вилки та ходового колеса. Два вантажа врівноважують ці вузли колеса. Баланс виконують переважно розрізним, біметалічним.


Приклад 2

Варіант виконання турбійона англійської винахідника Anthony George Randall.У патенті англійського винахідника Anthony George Randall баланс і пружина b та спуск е встановлені на рамці 1, яка обертається одночасно щодо двох осей А1 і А2, встановлених під прямим кутом один до одного. При цьому рамка 1 прикріплена до колеса 10 за допомогою валу, який може повертатися в трубці 2. А трубка 2, в свою чергу, прикріплена до поперечного валу 3, котрий колесо 8 повертає щодо осі А2. Колесо 8 зчіплюється з колесом 5 зубчастої передачі. Колесо 10 зчіплюється з нерухомим колесом 9, повертаючи рамку 1 щодо осі А1. Триб V зачіпляється з колесом. W (прикріпленим до трубки2) і приводить в рух спуск е. В цьому годиннику використання турбійона забезпечує високу точність ходу, однак години виходять громіздкими, великими по товщині.Приклад 3.

Варіант виконання турбійона фірмою Omega.Варіант виконання турбійона фірмою Omega. Відповідно з цим винаходом турбіною 20 розміщується в центрі годинників таким чином, щоб він був видний користувачеві. Цей турбіною 20 включає основу 32, на якій розміщені балансове колесо 22, урівноважуюча пружина 24, зубчаста система передач. Всі ці елементи огороджені закріпленій на основі 32 «Кліткою» 38. Турбійон 20 встановлений так, щоб мати рухливість навколо центральної осі, яка є також центральною віссю годинників, навколо якої і відбувається обертання годинної і хвилинної стрілок.

Популярні сторінки.

Нові сторінки.

Від наших партнерів.Ремонт часов Киев ул. Шота Руставели 34

Besucherzahler russian women
счетчик посещений
Search4all.org - каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Gainings.biz - каталог сайтов интернета! Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
Ремонт годинників Київ Україна http://watchmaster.net.ua @ 1967 - 2024