У вас немає флеш-плеєра
Головна  сторінка сайту Додати  в закладки, підшити в обране Контакти, та інша інформація про нас Надіслати  повідомлення негайно Карта  сайту, всі сторінки
   
Без  помилок. Цілком правильний CSS!
Без  помилок. Повністю відповідає стандартам XHTML 1.0 SGML, HTML5, XML
Реєстрація  доменів, якісна розробка сайтів, розкрутка сайтів. Сучасний Хостинг.
Результативна боротьба зі СПАМом.
Услуги которые мы не предоставляем. Послуги які ми не надаємо.

Ремонт годинників

Київ вул. Шота Руставелі 34Шановні відвідувачі, будь ласка, зверніть увагу!
Змінено режим роботи майстра та адресу.

Послуги які ми не надаємо.

В нашій майстерні, як і в разі виклику майстра для ремонту камінних, настінних, настільних або підлогових годинників з підвісним маятником на місці, ми виконуємо виключно тільки ремонт годинника . У нас немає магазину в якому можна придбати годинник, годинниковий механізм, окрему деталь, або вузол годинникового механізму.

Ми не маємо технічної можливості оцінити реальну вартість годинника і тим більше зробити експертизу, що дозволяє з упевненістю сказати, на скільки годинник оригінальний. Експерт в даній області це окрема спеціальність.

Крім того, для проведення подібного роду робіт, окрім фахівця відповідної кваліфікації, необхідне дороге обладнання, яке купувати в звичайну майстерню немає сенсу. Навіть найкращі сертифіковані сервісні центри не здійснюють експертиз своїми силами.

Ми не проводимо дистанційну діагностику - визначення можливості або вартості ремонту годинників без огляду майстром, в тому числі по телефону, електронній пошті, фото, відео, марці, моделі, референсу, каталогу. Навіть «хоча б приблизно від і до ...». Більш докладно про це ми вже говорили в статтях Ремонт годинників, Заміна скла, Заміна елементів живлення.

Майстру потрібно бачити годинник обов'язково, як у випадку загального, повного ремонту годинників, так і при дрібному ремонті, наприклад при заміні скла. Особиста присутність замовника при здачі годинників в ремонт і отриманні годинників після ремонту так само обов'язкова.

Ми не працюємо з Укрпоштою, Новою поштою, Автолюксом і будь-якими іншими службами доставки. Сьогодні жодна служба доставки фактично не несе реальної відповідальності за доставку.

Сам по собі факт доставки вони не гарантують. Випадки втрати бандеролей та посилок носять масовий характер. Про безпеку технічної справності такого складного приладу як годинник взагалі не може бути мови.

Наші майстри на відміну від служб доставки як комерційних так і державних, дають гарантію на якість своєї роботи. Виключення посередників, таких як співробітники поштових служб, для забезпечення наших гарантійних зобов'язань - вимушена необхідність.
Best Gold Service делает золотые украшения на заказ

Популярні сторінки.

Нові сторінки.

Від наших партнерів.Ремонт часов Киев ул. Шота Руставели 34

Besucherzahler russian women
счетчик посещений
Search4all.org - каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Gainings.biz - каталог сайтов интернета! Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
Ремонт годинників Київ Україна http://watchmaster.net.ua @ 1967 - 2024