У вас немає флеш-плеєра
Головна  сторінка сайту Додати  в закладки, підшити в обране Контакти, та інша інформація про нас Надіслати  повідомлення негайно Карта  сайту, всі сторінки
   
Без  помилок. Цілком правильний CSS!
Без  помилок. Повністю відповідає стандартам XHTML 1.0 SGML, HTML5, XML
Реєстрація  доменів, якісна розробка сайтів, розкрутка сайтів. Сучасний Хостинг.
Результативна боротьба зі СПАМом.
Копии Швейцарских часов. Копії Швейцарських годинників. Copies of Swiss watches.

Ремонт годинників

Київ вул. Шота Руставелі 34Шановні відвідувачі, будь ласка, зверніть увагу!
Змінено режим роботи майстра та адресу.

Копії Швейцарських годинників.

Одине з не зрозумілих для споживача питань у годинниковому бізнесі - копії швейцарських годинників. Як годинникар я володію питанням і знаю цю проблему в буквальному сенсі, поділюся своїми спостереженнями з цього приводу.

Чому копії саме швейцарських годинників, сподіваюся зрозуміло, завдяки великим рекламним компаніям, швейцарські годинники прийнято вважати найдорожчими і найпрестижнішими. Організація виробництва копій, наприклад Casio, або ближче до теми Swatch думаю підприємство свідомо збиткове.

Зовсім інша справа налагодити виробництво Patek Philippe по 300 $ за штуку. Бажаючі оплатити таку суму знайдуться, і буде їх набагато більше, ніж тих, хто готовий або має можливість купити оригінальну модель. Питання доцільності спроб обдурити себе чи оточуючих опустимо, це тема окремого досить довгої розмови. Краще розглянемо можливі варіанти - що саме продають як копії швейцарських годинників.

Якщо правильно починати з початку, копія швейцарського годинника - продукт абсолютно не законний. Ніхто ні на яких умовах не має права виробляти продукцію будь швейцарської годинникової компанії без офіційного дозволу, останнє, зрозуміло, ні одна швейцарська годинникова компанія не видасть.

Але не дивлячись на всю серйозність даного питання копії годинників виробляють. Умовно я б розділив їх на три великі групи - підробки, копії та імітація відомих (популярних, престижних і т.п.) моделей. Зупинимося на кожній групі і розглянемо їх відмінності.

Підробки швейцарських годинників.

Весь імпорт роблять ... так в загалі не важливо де саме, важливо як. Підробки, це варіант копій які досить важко відрізнити від оригіналу, оскільки візуально все відповідає навіть в дрібних деталях, але копії швейцарських годинників цієї групи часто роблять з недорогих (на шкоду якості) матеріалів.

Як правило, про продажу партії підробок свідчить масове надходження в ремонт швейцарських годинників з типовим, однаковим дефектом або поломкою. Швейцарські виробники годинників дійсно приділяють багато уваги якості, тому надходження в продаж партії браку явище майже не реальне, при виявленні такого неприємного моменту зазвичай відзивається вся партія.

Копії швейцарських годинників.

Вкрай рідко зустрічаються, головна відмінність від підробок - копії мають відповідні позначки і спочатку не створюються для обману - спроби продати як оригінальну модель за ціною відповідною оригіналу. При цьому копії технічно, конструктивно і функціонально повністю відповідають оригіналу. Якість таких копій цілком пристойна порівнянно з якістю оригінальної моделі.

Копії швейцарських годинників велика рідкість тому, що виробництво копій досить затратно, часом не менш ніж виробництво оригіналів. Крім того нагадаю, що масове виробництво копій не законно.

Але іноді копії роблять цілком законно, мало того, спільно з виробником оригіналу. Іноді такі спільні рекламні акції взаємовигідні і замовнику і виробникові. Ауді на сій ювілей вручала своїм співробітникам в якості пам'ятного подарунка копію хронографа Breitling (з недорогим кварцевим механізмом, в оригіналі хронограф механічний) написом і логотипом Ауді замість Breitling на циферблаті годинника.

До слова після заходу багато нагороджених виявили бажання придбати оригінальні Breitling саме цієї моделі.

Імітація популярних моделей швейцарських годинників

Це якраз та група яку зазвичай і намагаються продавати як копії швейцарських годинників. Часто продавці представляють дану групу як точні копії швейцарських годинників, що абсолютно не відповідає дійсності. При найближчому розгляді досить швидко можна переконатися, що функціонально така «копія» оригіналу взагалі не відповідає.

Простий приклад хронограф - це не просто годинник з кількома додатковими циферблатами, стрілки на яких переміщаються на одну поділку при натисканні на кнопку. Хронограф це годинник із секундоміром, який і повинен працювати як секундомір.

Матеріал, що використовується для виробництва огидно низької якості. Часто пружини в таких механізмах зроблені із заліза. Пружина має власне пружинити, а не вести себе як пластилін.

Зовнішній вигляд механізму в корпусі з прозорою задньою кришкою іноді просто лякає. Часто дійсно виглядає як вирубаний сокирою і оброблений грубим напилком. У справжніх копій зовні механізм від оригінального, візуально, відрізнити практично неможливо.

Майстри вкрай неохоче беруть такі годинники в ремонт, саме тому, що механізми буквально в руках розсипаються. Говорити про якусь гарантію в подібних випадках вкрай не коректно, тому майстер і не бажає брати на себе відповідальність.

На жаль, у нас покупка годинників що імітують швейцарські, які зазвичай представляють як копії швейцарських годинників - майже завжди просто викинуті гроші.

Рішення звичайно повинен приймати покупець, але до цього потрібно мати хоч приблизне уявлення про предмет покупки, яке зі слів менеджера з продажу копій швейцарських годинників скласти не можливо. Швидше за все, вам просто будуть методично умовляти, що крім ціни ніякої різниці немає.

Популярні сторінки.

Нові сторінки.

Від наших партнерів.Ремонт часов Киев ул. Шота Руставели 34

Besucherzahler russian women
счетчик посещений
Search4all.org - каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Gainings.biz - каталог сайтов интернета! Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
Ремонт годинників Київ Україна http://watchmaster.net.ua @ 1967 - 2024