У вас немає флеш-плеєра
Головна сторінка сайту Додати в закладки, підшити в обране Контакти, та інша інформація про нас Надіслати повідомлення негайно Карта сайту, всі сторінки
   
Без помилок. Цілком правильний CSS!
Без помилок. Повністю відповідає стандартам XHTML 1.0 SGML, HTML5, XML
Реєстрація доменів, якісна розробка сайтів, розкрутка сайтів. Сучасний Хостинг.
Результативна боротьба зі СПАМом.

Ремонт годинників

Київ вул. Шота Руставелі 34Шановні відвідувачі, будь ласка, зверніть увагу!
Змінено режим роботи майстра та адресу.

Заміна елементів живлення.

Наша майстерня готова запропонувати досить широкий асортимент елементів живлення для різних категорій і типів годинників. З усіх запропонованих варіантів особливо слід відзначити рекомендовані при заміні живлення для годинника елементи, вироблені Швейцарською фірмою RENATA.

Широкий асортимент продукції, що випускається фірмою RENATA, включає більше 40 типів часових батарейок, більшість з яких представляють собою так звані оксид-срібні елементи живлення з номінальною напругою 1.55V. Ці елементи живлення забезпечують напругою будь-які електронні пристрої, що вимагають надкомпактні і довговічні джерела енергії з низьким напругою.

Заміна елементів живлення. Швейцарскі батарейки RENATA

Завдяки постійній взаємодії з годинниковою індустрією Швейцарії, компанія RENATA володіє найбільш свіжою та повною інформацією про потреби і вимоги до нових і вже існуючих високоякісних батарей для годинників.

До основних достоїнств, що характеризують елементи живлення RENATA для годинників, можна віднести:

 • оптимальне співвідношення потужність/ємність
 • точність і стабільність розмірів
 • низький рівень саморозряду
 • висока надійність
 • виняткова герметичність
 • тривалий термін зберігання при збереженні параметрів

Заміна елементів живлення. Швейцарскі батарейки RENATA

Термін зберігання, тобто період, протягом якого батарейки повністю зберігають свої споживчі властивості - це один з найбільш важливих параметрів, що цікавлять кінцевого споживача. Завдяки низьким рівням саморозряду, оксид-срібні батарейки повністю зберігають свої параметри протягом 2-4 років, залежно від типорозміру. При цьому не слід забувати, що термін зберігання безпосередньо пов'язаний з умовами, при яких зберігаються батарейки.

Температура 10-20 ° С і вологість 50-60% - це найбільш оптимальні умови зберігання, при яких виробник гарантує збереження всіх параметрів. Будь-які дії низьких або високих температур або наявність підвищеної вологості, що сприяє конденсації вологи, збільшують струми саморозряду, тим самим скорочуючи терміни зберігання.

Завдяки своїм унікальним характеристикам, а також розгалуженої мережі імпортерів і дистриб'юторів компанії, батарейки для годинників RENATA затребувані виробниками, сервісними центрами і споживачами в більш ніж 100 країнах світу.

Заміна елементів живлення. Швейцарскі батарейки RENATA

Крім вищеописаних елементів живлення для годинників, у нас в наявності є також елементи живлення інших виробників. Іноді для використання в не дуже коштовних годинниках, наприклад таких як сувенірні настільні, або дитячі підліткові наручні годинники, більш доцільно використовувати менш дорогі елементи живлення.

В таких випадках ми рекомендуємо елементи живлення для годинників Японського виробництва, так само досить выдомих брендів Sony, Maxwell. Які також доситатньо давно присутні на ринку елементів живлення, в тому числі і для годинникыв і відмінно себе зарекомендували.

Як і RENATA, так само Sony і Maxwell затребувані в достатній мірі, оскільки вони відрізняються високою якістю, тривалим терміном використання елементів живлення, який як правило перевершує термін використання передбачений стандартом. Крім того елементи живлення для годинників японського виробництва відрізняються більш вигідною вартістю для споживача.Популярні сторінки.

Нові сторінки.

Від наших партнерів.Ремонт часов Киев ул. Шота Руставели 34

Besucherzahler russian women
счетчик посещений
Search4all.org - каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Gainings.biz - каталог сайтов интернета! Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
Ремонт годинників Київ Україна http://watchmaster.net.ua @ 1967 - 2024