У вас немає флеш-плеєра
Головна  сторінка сайту Додати  в закладки, підшити в обране Контакти, та інша інформація про нас Надіслати  повідомлення негайно Карта  сайту, всі сторінки
   
Без  помилок. Цілком правильний CSS!
Без  помилок. Повністю відповідає стандартам XHTML 1.0 SGML, HTML5, XML
Реєстрація  доменів, якісна розробка сайтів, розкрутка сайтів. Сучасний Хостинг.
Результативна боротьба зі СПАМом.
Регулировка точности хода часов. Регулювання  точності ходу годинника.

Ремонт годинників

Київ вул. Шота Руставелі 34Шановні відвідувачі, будь ласка, зверніть увагу!
Змінено режим роботи майстра та адресу.

Регулювання точності ходу годинника.

Годинники - складний пристрій, високоточний механізм, прилад що дозволяє відстежувати хід часу. Сучасний годинник часто є прикрасою або аксесуаром, що підкреслює соціальний статус свого власника, але не залежно від того ким годинники зроблені, з яких матеріалів зроблено і скільки коштують - оцінюють їх у першу чергу по точності ходу.

Налаштування точності ходу зазвичай здійснюється виробником годинника або механізму годинника, безпосередньо на підприємстві майстром. В процесі експлуатації годинника виникають інколи такі ситуації, коли механізм вимагає повторного регулювання точності ходу.

Саме по собі регулювання точності ходу годинника це заключний етап налаштування годинникового механізму, до цього етапу повинно бути виконано регулювання та налагодження роботи всіх деталей і вузлів годинникового механізму в цілому. Механізм повинен бути абсолютно чистий, змащений мастилами в потрібних місцях у суворій відповідності з технічними умовами та дотриманням правильного дозування . Годинники з маятниковий механізмом так само повинні бути попередньо правильно встановлені.

Порушення точності ходу зазвичай свідчать про втрату годинниковими мастилами своїх фізичних властивостей в наслідок тривалого використання, наявності механічних пошкоджень внаслідок ударів або падінь. У цьому випадку потрібно провести спочатку ремонт і чистку механізма і тільки після цього буде доречно регулювання точності ходу годинника, що після ремонта механізма потрібно не завжди.

Регулювання точності ходу наручних і кишенькових механічних годинників в межах однієї - трьох хвилин, може бути виконано майстром досить швидко, але відхилення більше трьох хвилин на добу говорить про необхідність провести ремонт всього механізму.

Сучасні кварцеві годинники не мають механізму регулювання точності ходу. Точність ходу сучасних кварцевих механізмів визначає кварцевий генератор, якщо він виходить з ладу майстер робить заміну всієї мікроплати разом з кварцевим генератором.

Не дивлячись на різноманітність сучасних приладів, що дозволяють зняти миттєві свідчення точності ходу годинникового механізму, регулювання точності ходу годинника досить тривалий і складний процес навіть для професіонала, вимагає навичок, знань і достатнього досвіду.

Налаштування годинника і регулювання точності ходу - це процеси які краще в будь-якому випадку довірити майстру.

Популярні сторінки.

Нові сторінки.

Від наших партнерів.Ремонт часов Киев ул. Шота Руставели 34Интернет-статистика
Besucherzahler russian women
счетчик посещений
Search4all.org - каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Gainings.biz - каталог сайтов интернета! Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
Ремонт годинників Київ Україна http://watchmaster.net.ua @ 1967 - 2024