У вас немає флеш-плеєра
Головна  сторінка сайту Додати  в закладки, підшити в обране Контакти, та інша інформація про нас Надіслати  повідомлення негайно Карта  сайту, всі сторінки
   
Без  помилок. Цілком правильний CSS!
Без  помилок. Повністю відповідає стандартам XHTML 1.0 SGML, HTML5, XML
Реєстрація  доменів, якісна розробка сайтів, розкрутка сайтів. Сучасний Хостинг.
Результативна боротьба зі СПАМом.

Ремонт годинників

Київ вул. Шота Руставелі 34Шановні відвідувачі, будь ласка, зверніть увагу!
Змінено режим роботи майстра та адресу.

Результативна боротьба зі СПАМом в дії.

СПАМ - це несанкціонована розсилка зазвичай рекламного характеру, товарів і послуг, яка здійснюється без згоди одержувача. За чинним законодавством України організація СПАМ розсилок будь-якого характеру, будь то електронна пошта або СМС є злочином.

Крім того, для точної класифікації повідомлення як СПАМ, повинна бути присутня як мінімум ще одна ознака з наступного списку:

  • повідомлення є масовими;
  • в повідомленні відсутні достовірні відомості про повну назву, власну поштову чи електронну адресу замовника чи відправника повідомлення;
  • подальше отримання повідомлення не може бути припинено одержувачем шляхом інформування про це замовника чи відправника.

За чинним законодавством України організація СПАМ розсилок будь-якого характеру, будь то електронна пошта або СМС є злочином. Спамери порушує як мінімум три закони України - «Про рекламу», «Про захист персональних даних», «Про захист прав споживачів».

Закон «Про рекламу» Стаття. 15 визначає - Текст реклами про певні товари або послуги повинен містити повну, точну інформацію про них. Такою є вартість продукції / послуги, наявність вікових чи інших обмежень, назва і адреса постачальника рекламованого бренду і ін. Відсутність таких відомостей дає підстави стверджувати, що адресант порушує закон.

Закон «Про захист персональних даних»визначає - «обробка даних про фізичну особу без її згоди є неприпустимою, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини» (ст. 6). Хоча, виходячи з наведеного визначення терміна «персональні дані» в законі (ст. 1), окремо взятий номер мобільного телефону (без вказівки імені та прізвища його власника) не є персональними даними, оскільки не може ідентифікувати його власника.

У той же час факт звернення за допомогою SMS-повідомлення вже є обробкою персональних даних особи, і, отже, регулюється цим законом. Значить, перш ніж відправити повідомлення конкретній фізичній особі, компанія, щоб уникнути порушення законодавства, зобов'язана попередньо отримати згоду адресата на отримання їм розсилки.

Закон про захист прав споживачів, статья 19 –«Забороняється нечесна підприємницька практика, тобто діяльність, що вводить споживача в оману або є агресивною (містить елементи примусу, впливає або може вплинути на свободу вибору). Забороняються і такі форми підприємницької практики, як систематичні телефонні, факсимільні, електронні або інші повідомлення без згоди споживача.»

Реальної відповідальності спамер в Україні не несе. Єдиний дієвий метод боротьби з злочинцем - зробити його діяльність невигідною. Чи не оплачувати товари і послуги спамерів.

За статистикою дев'ять з десяти повідомлень що приходять по електронній пошті - СПАМ. СПАМ приходить навіть на електронні адреси які ніколи в мережі не публікувалися. Ми отримуємо більше 70% явного спаму не дивлячись на спеціальне звернення на головній сторінці нашого сайту.

Ми є учасником проекту Український каталог спамерів і не рекомендуємо оплачувати і використовувати товари та послуги організацій які присутні в цьому каталозі.

Популярні сторінки.

Нові сторінки.

Від наших партнерів.Ремонт часов Киев ул. Шота Руставели 34

Besucherzahler russian women
счетчик посещений
Search4all.org - каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Gainings.biz - каталог сайтов интернета! Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
Ремонт годинників Київ Україна http://watchmaster.net.ua @ 1967 - 2024