У вас немає флеш-плеєра
Головна  сторінка сайту Додати  в закладки, підшити в обране Контакти, та інша інформація про нас Надіслати  повідомлення негайно Карта  сайту, всі сторінки
   
Без  помилок. Цілком правильний CSS!
Без  помилок. Повністю відповідає стандартам XHTML 1.0 SGML, HTML5, XML
Реєстрація  доменів, якісна розробка сайтів, розкрутка сайтів. Сучасний Хостинг.
Результативна боротьба зі СПАМом.
Ремонт часов. Ремонт годинників. Watch and clock repairs.

Ремонт годинників

Київ вул. Шота Руставелі 34Шановні відвідувачі, будь ласка, зверніть увагу!
Змінено режим роботи майстра та адресу.

Ремонт годинників.

Ремонт годинників або сервісне обслуговування годинників став необхідним з моменту виникнення перших механічних годинників. Перші годинники були досить простими приладами і обслуговування або ремонту просто не потребували.

Але науково технічний прогрес не стоїть на місці. Сучасний годинник пройшов досить складний і захоплюючий шлях від примітивних ходиків до сучасних автоматичних хронографів зі складними календарями.

На початку часовий історії ремонт годинників, як правило, робив майстер, який створював ці годинники. Серійного виробництва годинника як такого просто не існувало. Кожний годинник був унікальним механічним дивом, створеним вручну і дійсно витвором мистецтва.

Першими годинникарями ставали звичайно ювеліри. Ремонт годинників та їх виробництво як в старі добрі часи, так і сьогодні вимагає найвищої професійної майстерності, уважності, акуратності, знань і досвіду.

Роботу годинникаря і сьогодні досить часто порівнюють з роботою ювеліра. Але якщо ювелірові просто достатньо зробити роботу, хай навіть з безліччю мініатюрних елементів. Ювелір у виборі розмірів виробу володіє достатньою свободою. Годинникар цієї свободи не має, кожна деталь годинникового механізму, що ремонтується або виготовляється повинна мати абсолютно точний розмір. Крім того годинникарю не достатньо зробити роботу просто красиво, деталь повинна витримувати необхідні механічні навантаження.

Якщо процес виробництва годинників з розвитком технологій значно спростився, то ремонт годинників залишився на тому ж рівні складності, майже всі операції на різних етапах здійснюються вручну. Майстер який робить ремонт годинників, відчуває механізм в буквальному сенсі.

Жодна найсучасніша і дорога машина на сьогоднішній день не здатна швидко і якісно провести діагностику, - оцінити всі поломки і дефекти і визначити стратегію, або план, за яким буде проведено ремонт годин.

Крім того сам по собі ремонт годинників в наш час часто плутають з процесом який слід було б називати налагодженням. Це те, чим займаються сервісні центри. Сервісні центри як правило не проводять ремонт годинників, а роблять наладку. Ремонт годинників передбачає власне ремонт поламаних деталей і вузлів, а не просто їх заміну.

Сервісні центри зазвичай виконують саме заміну деталей що вийшли з ладу та вузлів. Якщо в серійних годинниках такий підхід допустимий, то з рідкими годинниками або механізмами до яких деталей за звичай немає, саме через відсутність деталей ремонт годинників буде просто неможливий.

Популярні сторінки.

Нові сторінки.

Від наших партнерів.Ремонт часов Киев ул. Шота Руставели 34

Besucherzahler russian women
счетчик посещений
Search4all.org - каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Gainings.biz - каталог сайтов интернета! Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
Ремонт годинників Київ Україна http://watchmaster.net.ua @ 1967 - 2024