У вас немає флеш-плеєра
Головна  сторінка сайту Додати  в закладки, підшити в обране Контакти, та інша інформація про нас Надіслати  повідомлення негайно Карта  сайту, всі сторінки
   
Без  помилок. Цілком правильний CSS!
Без  помилок. Повністю відповідає стандартам XHTML 1.0 SGML, HTML5, XML
Реєстрація  доменів, якісна розробка сайтів, розкрутка сайтів. Сучасний Хостинг.
Результативна боротьба зі СПАМом.
Изготовление и замена стекла. Виготовлення та заміна скла. Manufacture and replacement glasses.

Ремонт годинників

Київ вул. Шота Руставелі 34Шановні відвідувачі, будь ласка, зверніть увагу!
Змінено режим роботи майстра та адресу.

Виготовлення та заміна скла.

Необхідність заміни скла в годинах виникає досить часто з різних причин. Розглянемо найпоширеніші з них, поговоримо про різні тіпи годинникового скла, їх переваги та недоліки. Ну і звичайно розглянемо деякі омани з цієї теми.

По використанню вихідного матеріалу годинникове скло можна розділити на дві великі групи - пластикове та мінеральне.

Пластикове годинникове скло - воно ж плексиглас (воно ж листове полімерне, воно ж оргскло), мабуть найпоширеніше, але враховуючи деяку підсвідому недовіру клієнта до даного матеріалу вищеперелічених термінів від продавця Ви не почуєте, швидше за все його назвуть красивішим і менш зрозумілим словом на зразок Хізаліт.

З цього матеріалу виготовлялися годинникове скло майже для всіх наручних і кишенькових годинників (за рідкісним винятком), які вироблялися годинниковими заводами Радянського Союзу.

Головна перевага пластикового годинного скла - при тому що матеріал не дорогий, дозволяє відносно легко виготовити скло для годинників складної конфігурації. Ще один істотний плюс - відмінна опірність ударним навантаженням.

Головний недолік - з часом утворюється так зване «помутніння», внаслідок низької твердості пластика із за утворення безлічі дрібних подряпин. Відновити прозорість такого скла в майстерні досить просто шляхом полірування, але тільки в тому випадку якщо скло не має тріщин і сколів.

Мінеральне скло у продавця зазвичай іменується не інакше як «штучний кришталь» рідше може називатися «гірський кришталь» в побуті відомо як силікатне скло. Ступінь твердості цього часового скла значно вища, ніж у пластикового. Подряпати його значно складніше, і воно досить довго залишається прозорим.

Але твердість має зворотну сторону - мінеральне скло досить крихке і розбити його при ударі набагато простіше ніж пластикове. При відносно сильному ударі пластикове скло зазвичай дає тріщину, мінеральне розбивається на дрібні осколки. При цьому виникає ризик пошкодити циферблат і стрілки, дрібні осколки, потрапляючи в механізм, стають причиною його відмови.

Сапфірове скло - різновид мінерального годинникового скла. Слід згадати про те, що для виробництва годинників використовують штучний сапфір, вироблений шляхом вирощування кристалів оксиду алюмінію. Твердість штучного сапфіра перевершує твердість звичайного мінерального скла, але і крихкість його зростає.

Існує досить розповсюджена омана щодо твердості сапфіру, часто продавець стверджує, що подряпати сапфір що має 9 одиниць за шкалою Мооса можна тільки алмазом у якого 10 одиниць по тій же шкалі, тобто максимально можлива твердість.

Тим не менш, годинникове скло зі штучного сапфіра з подряпинами в майстерню приносять не рідко, і власники таких годинників не розуміють як таке взагалі можливо. Все діло в тому, що визначення твердості за шкалою Мооса, сьогодні дає досить приблизне поняття про твердість мінералів, як уже говорилося вище по Моосу сапфір має 9 одиниць, алмаз 10. Але по Віккерсу маємо 2200-2300 одиниць у сапфіра і 10000 у алмазу.

У діапазоні від 2300 до 10000 по Віккерсу ціла маса мінералів, наприклад, кристали кремнію вдосталь присутні в тому ж асфальті в якості наповнювача, граніт яким оздоблені будівлі та станції метро і багато інших, вони здатні з легкістю пошкодити сапфір.

Хардлекс - винахід Seiko, мінеральне скло зміцнене шляхом обробки кислотою. Твердість даного скла вище ніж у звичайного мінерального, але при цьому крихкість значно нижче ніж у сапфіра. Не дорогий варіант поліпшення мінерального скла.

Сапфлекс - мінеральне скло як основа з напиленням, нарощуванням або склейкою з зовнішнім прошарком зі штучного сапфіра. Спроба зробити годинникове скло не дорогим як мінеральне, але в той же час з властивостями і твердістю сапфірового.

За формою скло для годинників може бути простим (кругле, квадратне) і фасонне - різноманітні багатогранники, опуклі скла, еліпси, асиметричні.

Єдиних стандартів за розміром годинникового скла не існує, скло має індивідуальний розмір для кожної моделі годинника. Але не дивлячись на це в нашій майстерні є запас готових годинникових скелець поширених розмірів, які можна замінити відразу, якщо установка скла технологічно не вимагає проклейки, а посадочне місце в часовому корпусі реставрації.

Фасонне скло зазвичай виготовляються під замовлення індивідуально. В такому разі годинники потрібно залишити в майстерні. Термін виконання замовлення зазвичай не перевищує 8 - 12 днів, в залежності від складності скла.

Вартість виготовлення та заміни скла, як і вартість будь-якого іншого виду ремонту, визначається майстром після огляду годинників в майстерні.

Популярні сторінки.

Нові сторінки.

Від наших партнерів.Ремонт часов Киев ул. Шота Руставели 34Интернет-статистика
Besucherzahler russian women
счетчик посещений
Search4all.org - каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Gainings.biz - каталог сайтов интернета! Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
Ремонт годинників Київ Україна http://watchmaster.net.ua @ 1967 - 2024