У вас немає флеш-плеєра
Головна  сторінка сайту Додати  в закладки, підшити в обране Контакти, та інша інформація про нас Надіслати  повідомлення негайно Карта  сайту, всі сторінки
   
Без  помилок. Цілком правильний CSS!
Без  помилок. Повністю відповідає стандартам XHTML 1.0 SGML, HTML5, XML
Реєстрація  доменів, якісна розробка сайтів, розкрутка сайтів. Сучасний Хостинг.
Результативна боротьба зі СПАМом.
1api и Hexonet воруют домены 1api та Hexonet крадуть домени Registrar 1API GmbH and Hexonet GmbH stolen domains.

Ремонт годинників

Київ вул. Шота Руставелі 34Шановні відвідувачі, будь ласка, зверніть увагу!
Змінено режим роботи майстра та адресу.

1api і Hexonet крадуть домени.

Тепер можна з повною впевненістю говорити про те, що акредитований реєстратор доменів 1API GmbH і його партнер Hexonet GmbH крадуть домени клієнтів. У ICANN про це знають, але міжнародний координатор не знаходить в крадіжці чужої власності нічого негожого вважаючи подібні дії нормою.

Схема по якій 1API GmbH краде домени клієнтів наступна. В один прекрасний момент реселлер (офіційний партнер) 1API GmbH перестає відповідати на запити. Спроби достукатися в технічну підтримку безрезультатні. Звернення в 1API GmbH, як до вищестоящого реєстраторa, цим самим реєстратором просто ігноруються.

За правилами встановленими ICANN реєстратор зобов'язаний надавати своїм клієнтам мало не цілодобову технічну підтримку, але у ICANN є і особливо акредитовані реєстратори, на зразок 1API GmbH, їм можна на своїх сайтах публікувати не робочі контактні дані або просто плювати на будь-які звернення користувачів.

Після закінчення найближчого терміну реєстрації домену, навіть якщо продовження даного домену сплачено вами повністю і своєчасно 1API GmbH забирає ваш домен від реселлера до себе. Відповіді від 1API GmbH ви не отримаєте в найближчі два місяці при цьому whois ще видає по домену вас як власника, але сам домен ясна річ не працює.

Через два місяці 1API GmbH люб'язно повідомить, що ваш домен був видалений за неоплату! Ось як, і знати нічого не знаю, і що ви там реселлеру платили поняття не маю, ходи тепер і судися з реселлером, якщо його зловиш. Або є варіант простіше краще і природно вигідніше, не для вас не спокушайтеся, для 1API GmbH.

Сходіть оплатіть ще $ 60 за відновлення але найцікавіше не в 1API GmbH, а в деяку Hexonet GmbH «таку ж як ми», так дослівно і сказали, таким же аферистам.

Картина маслом - працюємо не знаючи горя чотири роки з компанією «А», потім раптом, (саме так, ніхто мене до відома не ставив що у мене змінився реєстратор), компанія «В» після двомісячної сплячки заявляє - а в чому проблема? Неси $ 60 в компанію «С».

А завтра і Hexonet GmbH розчинитися в тумані, і далі чого? Так не переживаємо, 1API GmbH придумає ще не одну назву для своїх кишень. Платити немає сенсу, це з досвіду зарубіжних колег марно, бо ніхто вам домен повернути не обіцяв. Більш того з часом вам скажуть що надійшла ще одна заявка від зацікавленого, а по сему вихід один - аукціон. І те, що ви дійсно єдиний законний власник просто забудьте.

І зробити з цим нічого не можливо. Єдиний спосіб оголосити свій домен вкраденим. У DomainTheft.org мій домен не взяли але в cop.net.ua обіцяли після перевірки внести домен в список крадених. Щоб оформити заявку достатньо описати історірю крадіжки і відправити за адресою domain@cop.net.ua

Гарні привітання з днем народження сина від родичів

Популярні сторінки.

Нові сторінки.

Від наших партнерів.Ремонт часов Киев ул. Шота Руставели 34

Besucherzahler russian women
счетчик посещений
Search4all.org - каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Gainings.biz - каталог сайтов интернета! Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
Ремонт годинників Київ Україна http://watchmaster.net.ua @ 1967 - 2024