У вас немає флеш-плеєра
Головна  сторінка сайту Додати  в закладки, підшити в обране Контакти, та інша інформація про нас Надіслати  повідомлення негайно Карта  сайту, всі сторінки
   
Без  помилок. Цілком правильний CSS!
Без  помилок. Повністю відповідає стандартам XHTML 1.0 SGML, HTML5, XML
Реєстрація  доменів, якісна розробка сайтів, розкрутка сайтів. Сучасний Хостинг.
Результативна боротьба зі СПАМом.

Ремонт годинників

Київ вул. Шота Руставелі 34Шановні відвідувачі, будь ласка, зверніть увагу!
Змінено режим роботи майстра та адресу.

Репассаж.

Поняття і зміст того, що мається на увазі під красивим і незрозумілим словом - репассаж, дуже хороший приклад для того, щоб зрозуміти, що ж саме відбувається останнім часом в часовому сервісі.

Почнемо з визначення в буквальному сенсі. У перекладі з французької, складене слово репассаж - пере прохід. І вже тут починаються непорозуміння. Справа в тому, що в часовому сервісі, це поняття з'явилося приблизно десять років тому, порівняно недавно. Але в сучасній французькій мові, за даними вікіпедії, слово репассаж ніякого відношення до годинників абсолютно не має. Вимовляючи його француз говорить про ... прасування, самою звичайною праскою.

Не відходячи далеко від самого правдивого довідника читаємо - «репассаж термін, що позначає профілактичний ремонт годинників, що включає в себе повну розбірку і складання годинникового механізму». На нашу думку це саме загальний, він же капітальний, або повний ремонт годинникового механізму. Вислів «профілактичний ремонт» залишимо на совісті укладача даного формулювання, є підстави припустити, що ця людина відношення до ремонту годинників не має.

А ось з посилань на документи годинникової фірми Breitling, де термін репассаж як технічний процес згадувався вперше, репассаж не повний ремонт всього механізму, а частковий ремонт окремих його вузлів.

Запроваджено це нововведення у зв'язку з тим, що Breitling виробляють і продають годинники елітні і відповідно дорогі. Отже ремонт цих годинників, який необхідно здійснювати регулярно, їх власнику обійдеться дорого. Витрати на експлуатацію будь-якого виробу, це одна з основних причин, яку оцінює зарубіжний покупець до того, як щось купити, стосується це не тільки годинників. У часи кризи, питанню витрат на експлуатацію приділяється особлива увага.

Падіння продажів і відповідь виробника - «весь механізм ремонтувати звичайно дорого, але у нас є вигідна пропозиція, ремонт не всього механізму в цілому, а тільки спуску і вузла автопідзавода. Як найбільш критичних і всього за 30% ... »Тут як бачимо весь сенс в тому, що ремонт частковий, явно не повний.

Виробник у такий спосіб вирішив знизити видатки обслуговування для покупця намагаючись таким чином повернути впавший рівень продажів. Як не сумно, маємо черговий, звичайний маркетинговий хід, який породжує цілий ряд непорозумінь.

Можливо, найближчим часом варто очікувати появу нових, подібних термінів і понять. Для наших клієнтів будь-які модні нововведення традиційно проходять непомітно. Репассаж калібру, ми як і раніше називаємо ремонтом механізму, просто тому, що так без зайвих пояснень всім зрозуміло що сказав майстер.

Популярні сторінки.

Нові сторінки.

Від наших партнерів.Ремонт часов Киев ул. Шота Руставели 34

Besucherzahler russian women
счетчик посещений
Search4all.org - каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Gainings.biz - каталог сайтов интернета! Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
Ремонт годинників Київ Україна http://watchmaster.net.ua @ 1967 - 2024