У вас немає флеш-плеєра
Головна  сторінка сайту Додати  в закладки, підшити в обране Контакти, та інша інформація про нас Надіслати  повідомлення негайно Карта  сайту, всі сторінки
   
Без  помилок. Цілком правильний CSS!
Без  помилок. Повністю відповідає стандартам XHTML 1.0 SGML, HTML5, XML
Реєстрація  доменів, якісна розробка сайтів, розкрутка сайтів. Сучасний Хостинг.
Результативна боротьба зі СПАМом.
Простые рецепты на все случаи жизни. Прості рецепти на всі випадки життя.

Ремонт годинників

Київ вул. Шота Руставелі 34Шановні відвідувачі, будь ласка, зверніть увагу!
Змінено режим роботи майстра та адресу.

Прості рецепти на всі випадки життя.

Питання харчування взагалі і здорового харчування зокрема в наш нелегкий час стає все більш актуальним. Ринок готовий запропонувати практично все що завгодно, вражає саму розпещену уяву, але разом з проблемою вибору все гостріше стоїть питання якості та безпеки.

Такий простий звичний і популярний напій як пиво, реклама якого іноді просто набридає в описі не потребує, ми знаємо про нього все в найдрібніших подробицях ... з тієї ж реклами. Не рідко реклама нас ошелешує досі небаченими поняттями, такими як «живе пиво».

А чи може пиво бути не живим? Може! Це як раз саме все те, що нам продають. І саме тому, що справжнє пиво, смак якого переважній більшості сучасних любителів пива просто не знайомий - це продукт утворений в результаті бродіння. Жоден такий продукт фізично не може зберігатися довго. Термін зберігання для світлих сортів пива не більше трьох діб в холодильнику. Термін зберігання темних сортів пива обчислюється в годинах.

Після закінчення терміну зберігання справжнє пиво набуває дуже неприємного запаху і смаку, стає каламутним, в постав випадають великі світлі пластівці. Нашим батькам ця картина знайома дуже добре, пиво дефіцитом не було, але от щоб свіже дістати, потрібно було дійсно гарненько побігати або знати точну дату завезення.

А Ви коли бачили щоб ​​пиво псувалося? Ні звичайно, сучасне пиво зберігатися пів року ... Тому що його виробляють зовсім не з того що в рекламному ролику показано, а з порошку залитого газованою водою. Псуватися там просто нема чому.

Пиво на жаль не єдиний приклад. Майонез і згущене молоко практично не містять харчових продуктів, молоко що , не кисне майже півтора місяця при кімнатній температурі, червона ікра в яку як консервант додають препарат, який в десятках країн світу вважається бойовою отруйною речовиною.

Все це не тільки дуже дорого, але і без сумніву дуже шкідливо. Не менш дивно і те, що на нашому сайті опубліковані рецепти на всі випадки життя, перевірені часом, прості, корисні, швидкі в приготуванні до того ж з цілком доступних продуктів.

У нас є багато не складних рецептів, як на кожен день, так і для урочистих святкових подій. Всі рецепти зручно відсортовані за відповідними рубриками. Крім рецептів досить широко представлені найрізноманітніші кулінарні таємниці та хитрощі, які безумовно будуть дуже цікаві як звичайним господаркам, так і професійним кухарям.


Популярні сторінки.

Нові сторінки.

Від наших партнерів.Ремонт часов Киев ул. Шота Руставели 34

Besucherzahler russian women
счетчик посещений
Search4all.org - каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Gainings.biz - каталог сайтов интернета! Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
Ремонт годинників Київ Україна http://watchmaster.net.ua @ 1967 - 2024