У вас немає флеш-плеєра
Головна  сторінка сайту Додати  в закладки, підшити в обране Контакти, та інша інформація про нас Надіслати  повідомлення негайно Карта  сайту, всі сторінки
   
Без  помилок. Цілком правильний CSS!
Без  помилок. Повністю відповідає стандартам XHTML 1.0 SGML, HTML5, XML
Реєстрація  доменів, якісна розробка сайтів, розкрутка сайтів. Сучасний Хостинг.
Результативна боротьба зі СПАМом.
Авторское право на материалы сайта http://watchmaster.net.ua Ремонт часов Киев ул. Шота Руставели 34 Авторське право на матеріали сайту http://watchmaster.net.ua Ремонт годинників Київ вул. Шота Руставелі 34

Ремонт годинників

Київ вул. Шота Руставелі 34Шановні відвідувачі, будь ласка, зверніть увагу!
Змінено режим роботи майстра та адресу.

Положення, яке регламентує використання будь-яких матеріалів сайту http://watchmaster.net.ua. (зображень, тексту або його частини)

Відповідно до статті 11 пункт 1 Закону України про авторське право, суб'єктом, якому належить авторське право на всі матеріали розміщені на офіційному сайті майстерні «Ремонт годинників» http://watchmaster.net.ua, є майстерня «Ремонт годинників» розташована за адресою Україна м. Київ вулиця Шота Руставелі 34.

1. Будь-яке використання, повне або часткове матеріалів сайту http://watchmaster.net.ua без офіційного дозволу адміністратора сайту категорично заборонено.

2. Підставою для використання матеріалів сайту може служити тільки договір, або інший документ на фірмовому бланку майстерні «Ремонт годинників» в якому чітко обумовлено всі положення та умови використання, опублікованих на даному сайті матеріалів, з оригінальними підписами адміністратора сайту http://watchmaster.net. ua та особи якій надається право використовувати матеріали цього сайту.

3. Повний список всіх, кому офіційно дозволено використання матеріалів даного сайту, наведено в кінці цієї сторінки. Будь-яке використання матеріалів сайту без оформленого вищезазначеним чином документа, особами не присутніми в опублікованому в кінці цієї сторінки списку, буде розцінено як розкрадання інтелектуальної власності сайту http://watchmaster.net.ua.

4. Категорично заборонено косметична зміна матеріалів даного сайту, синонімізація і рерайт. Для використання в якості вихідного матеріалу зображень даного сайту, тексту або його частини так само необхідно оформити документ відповідно до пункту 3 даного положення.

З питань використання матеріалів даного сайту, якщо у Вас виникла така необхідність, будь ласка, звертайтесь до адміністратора сайту http://watchmaster.net.ua через форму зворотного зв'язку. Посилання на форму зворотного зв'язку присутній на кожній сторінці даного сайту.

Перелік осіб і організацій яким офіційно дозволено використання матеріалів даного сайту:

Годинники Hermle в Україні http://hermle.net.ua


Популярні сторінки.

Нові сторінки.

Від наших партнерів.Ремонт часов Киев ул. Шота Руставели 34

Besucherzahler russian women
счетчик посещений
Search4all.org - каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Gainings.biz - каталог сайтов интернета! Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
Ремонт годинників Київ Україна http://watchmaster.net.ua @ 1967 - 2024