У вас немає флеш-плеєра
Головна  сторінка сайту Додати  в закладки, підшити в обране Контакти, та інша інформація про нас Надіслати  повідомлення негайно Карта  сайту, всі сторінки
   
Без  помилок. Цілком правильний CSS!
Без  помилок. Повністю відповідає стандартам XHTML 1.0 SGML, HTML5, XML
Реєстрація  доменів, якісна розробка сайтів, розкрутка сайтів. Сучасний Хостинг.
Результативна боротьба зі СПАМом.
Напольные часы. Підложні годинники Grandfather clock.

Ремонт годинників

Київ вул. Шота Руставелі 34Шановні відвідувачі, будь ласка, зверніть увагу!
Змінено режим роботи майстра та адресу.

Підлогові годинники.

Підлоговий годинник, в силу сформованих традицій, є не тільки приладом для вимірювання часу, а й предметом інтер'єру, підкреслює соціальний статус свого господаря. Як і раніше гарні підлогові годинники можуть собі дозволити люди досить заможні. Вартість якісних підлогових годинників не може бути менше 1000 $.

Сьогодні на годинниковому ринку представлені найрізноманітніші моделі підлогових годинників, на будь-який смак і колір, сьогодні підлогові годинники не складно підібрати практично під будь-який інтер'єр. Широко представлені як підлогові годинники у механічному виконанні, від найпростіших без додаткових функцій і бою, так і складні механічні куранти з четвертним боєм, зміною мелодій, відключенням, в тому числі і автоматичним, механізму бою в нічний час. З додатковими пристроями в виді секундних стрілок, місячних календарів, барометрів.

Підлогові годинники з кварцовими механізмами представлені так само в дуже великому асортименті.

Як різновид інтер'єрних годинників, підлогові годинники багатьом зобов'язані Німеччині. Серійне виробництво підлогових годинників з початку минулого століття було налагоджено саме там. До другої світової війни найширшу популярність отримали підлогові годинники Густав Беккер (Gustav Becker). Gustav Becker були відомі і популярні ще в царській Росії, але після другої світової війни величезний потік цих підлогових годинників був завезений в Радянський Союз в якості військових трофеїв.

Виконуючи ремонт підлогових годинників Gustav Becker, спілкуючись з власниками, часто це два - три покоління, для себе я відзначив, що підлогові годинники практично завжди викликають найтепліші, приємні спогади. Історія походження і проживання підлогових годинників в сім'ї, завжди розповідається не просто з посмішкою, а саме з радістю.

Після війни було налагоджено виробництво підлогових годинників на Орловському годинниковому заводі, під торговою маркою Янтар. Слід зазначити, що механізм наших підлогових годинників Янтар відрізнявся високою якістю, у виробництві механізмів для підлогового годинника в якості опорних підшипників використовувалися рубінові камені, так само як і при виробництві наручних годинників вищої категорії якості.

Займаючись ремонтом годинників більше двадцяти років, я ні разу не зустрічав у інших виробників підлогових годинників механізм з рубіновими опорними підшипниками. Механізм підлогових годинників Янтар Орловського годинникового заводу крім бою годин й півгодини так само відбиває чверті години. При найвищій якості механізм підлогових годинників Янтар є досить складним пристроєм.

Сьогодні лідером з виробництва не тільки годинників, але і годинникових механізмів для підлогового годинника є фірма Hermle. Hermle - гармонійно поєднує давні традиції, багаторічний досвід і сучасні технології. Сьогодні багато виробників для своїх моделей купують механізми саме у Hermle.

Широко відома так само продукція ще однієї німецької фірми - Kieninger. Сьогодні інтер'єрні годинники Kieninger можна зустріти досить часто. Годинники Kieninger представлені не тільки різних типів - підлогові, настінні, настільні і камінні, але так само і представляють абсолютно різні стилі. Від новомодного «техно» до якісних колекцій, виконаних в антикварних стилях різних часів.

Відносно недавно на ринку інтер'єрних годинників з'явився новий представник - американська торгова марка Howard Miller. Продукція бренду Howard Miller представлена так само колекціями морських хронометрів, вітринних і вуличних годинників. Різноманітність представників годинникового ринку, здоровий дух конкуренції, як завжди дуже позитивно позначається на якості годинників та супутніх товарів і послуг, ще більш вигідними ціновими пропозиціями для покупців.

Як сучасні підлогові годинники, так і їх антикварні предки це ще й різновид інвестицій. Підлогові годинники з часом зростають в ціні, це безсумнівно найцінніший подарунок, дуже якісне придбання При належному догляді підлогові годинники прослужать сотні років, про це сьогодні можна говорити з упевненістю підтвердженої практикою.

Популярні сторінки.

Нові сторінки.

Від наших партнерів.Ремонт часов Киев ул. Шота Руставели 34Интернет-статистика
Besucherzahler russian women
счетчик посещений
Search4all.org - каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Gainings.biz - каталог сайтов интернета! Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
Ремонт годинників Київ Україна http://watchmaster.net.ua @ 1967 - 2024