У вас немає флеш-плеєра
Головна  сторінка сайту Додати  в закладки, підшити в обране Контакти, та інша інформація про нас Надіслати  повідомлення негайно Карта  сайту, всі сторінки
   
Без  помилок. Цілком правильний CSS!
Без  помилок. Повністю відповідає стандартам XHTML 1.0 SGML, HTML5, XML
Реєстрація  доменів, якісна розробка сайтів, розкрутка сайтів. Сучасний Хостинг.
Результативна боротьба зі СПАМом.
Сервисный центр и ремонт часов. Сервісний центр і ремонт годинників.

Ремонт годинників

Київ вул. Шота Руставелі 34Шановні відвідувачі, будь ласка, зверніть увагу!
Змінено режим роботи майстра та адресу.

Сервісний центр і ремонт годинників.

Початок статті Сервісний центр і ремонт годинників.


Ось конкретний приклад формування цін на вартість заміни елемента живлення в сервісному центрі. Елемент живлення SR 616 SW (321) примітний тим що використовується як в простеньких не дорогих, так і в дуже дорогих механізмах. Вартість заміни для клієнта від $ 6 в залежності від вартості годинника, чим годинник дорожче тим відповідно дорожче заміна того ж самого елемента, в дорогих престижних моделях годинників цілком може досягати $ 30. Але перед тим як з'ясовувати стосунки з майстром або приймальницею згадайте про те, що не вони визначають вартість послуг. Це робить бухгалтерія і затверджує директор.

Для «підтримки на рівні» сервісний центр просто зобов'язаний створювати міфи ось деякі з них.

Якісний ремонт годинника не може бути дешевим. Це не правда, ремонт буває різний. Якщо причина зупинки механізму вивернтий гвинт, який можна вилучити без розбирання механізму і повернути на місце протягом хвилини, в нашій майстерні ремонтом не вважається. Така послуга надається клієнтові безкоштовно. У сервісному центрі благодійністю не займаються, клієнт платить за все. У сервісному центрі виїзд майстра це послуга, огляд діагностика годинників так само послуга, в той час як у звичайних майстернях, в тому числі і нашій, за це грошей не беруть.

У нас все найкраще, все найдорожче - цей міф ми вже розглянули вище.

У нас дорогі деталі, вузли годинникових механізмів і комплектуючі, тому що вони оригінальні, фірмові. Продовження теми. Про це я вже говорив вище на прикладі покупки фірмових швейцарських викруток на підставці.

У нас самі кращі майстри. Я нікого не хочу образити, але яку оцінку майстра може дати людина, що не має до ремонту годинників ніякого відношення? Зазвичай це продовження міфу про те що «у нас все найкраще». Хороший майстер не обов'язково той, хто працює в сервісному центрі, швидше за все, дійсно хороший майстер не буде на постійній основі в ньому працювати - вимоги до якості і обсяг роботи в сервісному центрі максимальні при цьому зарплата нижче середнього рівня. Майстер заробляє зарплату всім і розуміє це.

Постійні стажування в Німеччині, Швейцарії про які люблять розповісти в сервісному центрі, стіни обвішані сертифікатами та дипломами це звичайно добре. Але дійсно гарному майстру важко знайти для себе в цих поїздках щось дійсно принципово нове або унікальне. Швидше це свого роду бонус за роботу в сервісному центрі, туристична поїздка «за рахунок організації».

Нав'язування послуг - іноді виглядає як рекомендація, але не рідко і як пряме залякування або шантаж. «Якщо Ви віднесете годинник в іншу майстерню, там його швидше за все зіпсують, тому що тільки наші майстри мають відповідну кваліфікацію та інструмент ...» або «Кожен рік потрібно обов'язково міняти прокладки для того щоб Ваш годинник не пропускав воду». В останньому випадку мова про водозахист 5bar. Не пропускати воду, водозахист в цьому годиннику не може взагалі.

Відсутність контакту замовника з безпосереднім виконавцем, це на мою думку негативна практика яка породжує масу непорозумінь аж до скандалів. Все описане вище на прикладі сервісного центру по ремонту годинників в рівній мірі справедливо і для інших сервісних центрів з ремонту побутової техніки.

Новий приплив клієнтів сервісному центру гарантований, оскільки люди годинники все так же купують щодня. На жаль, на час дії гарантійного терміну покупець до сервісного центру фактично прив'язаний. З цієї причини в найближчому майбутньому стан справ швидше за все залишиться незмінним.
насіння та добрива greendecor.com.ua добрива для рослин доставка україна

Популярні сторінки.

Нові сторінки.

Від наших партнерів.Ремонт часов Киев ул. Шота Руставели 34Интернет-статистика
Besucherzahler russian women
счетчик посещений
Search4all.org - каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Gainings.biz - каталог сайтов интернета! Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
Ремонт годинників Київ Україна http://watchmaster.net.ua @ 1967 - 2024