У вас немає флеш-плеєра
Головна  сторінка сайту Додати  в закладки, підшити в обране Контакти, та інша інформація про нас Надіслати  повідомлення негайно Карта  сайту, всі сторінки
   
Без  помилок. Цілком правильний CSS!
Без  помилок. Повністю відповідає стандартам XHTML 1.0 SGML, HTML5, XML
Реєстрація  доменів, якісна розробка сайтів, розкрутка сайтів. Сучасний Хостинг.
Результативна боротьба зі СПАМом.
Армейские наручные часы Infantry 24H Luminous Sport Армійські наручний годинник Infantry 24H Luminous Sport Army watches Infantry 24H Luminous Sport

Ремонт годинників

Київ вул. Шота Руставелі 34Шановні відвідувачі, будь ласка, зверніть увагу!
Змінено режим роботи майстра та адресу.

Армійські наручний годинник Infantry 24H Luminous Sport

Я купив Армійський наручний годинник Infantry 24H Luminous Sport. На фото в описі для цього годинника, добре видно - люмінофором покриті мітки на зовнішньому циферблатному кільці, стрілки і великі цифри 1-12 на циферблаті. Ось вихідний знімок з опису на Ebay аукціоні.

Армійські наручний годинник Infantry 24H Luminous Sport

У годиннику, який я отримав, великі цифри 1-12 на циферблаті, не покриті люмінофором. Ось фотографія годиника, який я отримав в умовах низької освітленості. На цьому фото вже видно - великі цифри 1-12 без люмінофора.

Infantry Military Wrist Watch

Наступний знімок - це годинник в повній темряві. Всі елементи покриті люмінофором видно дуже добре. Тільки зовнішнє циферблатне кільце і стрілки. Всі цифри на циферблаті, великі і малі, не покриті люмінофором.

Армійські наручний годинник Infantry 24H Luminous Sport

Другий і третій знімок, зроблений за допомогою камери HTC HD2. Якість знімків дозволяє побачити проблему. На жаль, цією камерою неможливо знімати з великим збільшенням. З великим збільшенням можна бачити, що всі елементи циферблата - цифри 1-12, цифри 13-24, напис "Infantry", напис "Quartz", покриті звичайною білою фарбою, а не люмінофором.

За порадою продавця я купив ультрафіолетову лампу. Результат впливу УФ-випромінювання на наступному фото. На жаль, результат гірше, ніж після освітлення світлодіодним ліхтариком. Стрілки світять тільки 10 - 15 секунд. Мітки на зовнішньому кільці циферблата світять набагато гірше. Числа 1-12 абсолютно не світять.

Infantry Military Wrist Watch

Дивіться також три відео нижче. Це відео підтверджує все, що я сказав. На жаль, навіть якщо весь день тримати годинник на яскравому сонці, звичайна біла фарба не буде світити.

Відео частина 1.

Відео частина 2.

Відео частина 3.

Результат освітлення ультрафіолетовою лампою. На грошах які я показав сліди невидимі при нормальному освітленні. Для порівняння з лівого боку годинник Seiko тритій, з правого боку годинник Seiko люмінофор.

Навіть після більш ніж за 5 хвилин освітлення, цифри 1-12 не світить абсолютно. На жаль ультрафіолетова лампа не може перетворити звичайну білу фарбу в люмінофор. Люмінесцентні стрілки і мітки на зовнішньому кільці циферблата не перевищує 15 - 20 секунд світіння. Це неприпустимо короткий час.

Я розумію, що цей виробничий брак. Але перевірити товар перед відправкою є обов'язком продавця. З цієї причини я хотів би отримати кондиційний циферблат, який повинен бути в цьому годиннику, з покритими люмінофором великими цифрами 1-12. Все інше в цьому годиннику нормально. Поки чекаємо відповідь продавця.
www.ektu.kz

Популярні сторінки.

Нові сторінки.

Від наших партнерів.Ремонт часов Киев ул. Шота Руставели 34

Besucherzahler russian women
счетчик посещений
Search4all.org - каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Gainings.biz - каталог сайтов интернета! Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
Ремонт годинників Київ Україна http://watchmaster.net.ua @ 1967 - 2024